Müşteri Hizmetleri : 90 (800) 211 01 41

Şimdi ARA

(90) 850 706 00 00

Voice Gatewayler

ADSL2 Modemler

Bu Ürünler Ne Yapar?

VoIP gateway cihazların ,standart analog telefonlar takılarak internet üzerinden konuşmayı sağlayan cihazlara verilen addır. VoIP gateway cihazı tekbaşına veya bir bilgisayar ağı ile beraber çalışabilir.Örnegin;cihaz bir ADSL modeme, router veya switche bağlanabilir. VoIP üzerinden konuşma yapılırken aynı zamanda örnegin internette sörf yapılabilir. VoIP gateway analog telefon, standart faks gibi analog cihazların doğrudan bağlantı yapmasına imkan verir.

Genel Özellikleri

Hem SIP ve hem de H.323 protokolünü destekler.

Tek bir numara / hesap ile bir çok hatta hizmet eder.

FXS hatları DTMF protokolde arayan numarayı gösterir. CDR Cihaz ücretlendirme bilgileri için Syslog Server programı kullanılabilir.

FXO cevap verme şekli Harici hatlar zilde cevap,bağlantıda cevap ve cevap vermez olarak programlanabilir.

FXO meşgul çağrıyı anlama Harici hatlar meşgul tonunu otomatik öğrenir ve çağrı meşgulse hattı çözer.

Modüller kapasite arttırımı 16 / 24 hatlı (LU/19inç şaseli) cihazlar 8 hatlık arttırımlar şeklinde kapasitesi arttırılabilir

Kolay Kurulum

Ürün, CD takıldığında otomatik çalışabilen ve adım adım kurulum yapabilen Kolay Kurulum Asistanı ile birlikte gelmektedir. Çoklu dil destekli hızlı kurulum asistanı ile hiç deneyimi olmayan kullanıcılar bile kolayca kurulum yaparak internet bağlantısı oluşturabilir ve kablosuz ayarları yapabilirler.