Müşteri Hizmetleri : 90 (800) 211 01 41

Şimdi ARA

(90) 850 706 00 00

Gizlilik Politikası

MaxiPro (www.maxiphone.com.tr) olarak, kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik.
Bu sebepten dolayı, kullanıcılarımızın kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.
MaxiPro (www.maxiphone.com.tr) kullanıcıları sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

· Voip kredisi talebi esnasında sizden istenen bilgileri kendi inisiyatifiniz dahilinde MaxiPro (www.maxiphone.com.tr)'a bildirirsiniz. MaxiPro (www.maxiphone.com.tr)’e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

· Elektronik posta, voip kullanıcı, ip ...vb bilgiler veri tabanımızda toplamaktayız. Bu bilgiler voip kredisinin yüklenmesi ve sizinle iletişim kurmak için kullanılır.


· MaxiPro (www.maxiphone.com.tr) çalışanlarının bu bilgilere kısmen erişim hakkı bulunmaktadır. Ayrıca e-postanızı size haber bülteni göndermek için de kullanabiliriz.Kredi kartı, banka hesap numarası gibi kritik müşteri bilgileri veritabanımızda tutulmamaktadır.

· Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak
ve pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

· MaxiPro (www.maxiphone.com.tr)'a verdiğiniz Elektronik posta, Kullanıcı bilgisi , ip ...vb bilgiler , onayınız dışında, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, MaxiPro (www.maxiphone.com.tr)’in kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

· MaxiPro (www.maxiphone.com.tr) veri tabanına kayıtlı bilgiler ancak mahkeme kararı ile takip edilebilir.Bu ilkeler ile kişisel haklarınız MaxiPro (www.maxiphone.com.tr) tarafından teminat altına alınmıştır.Awesome Image