Müşteri Hizmetleri : 90 (800) 211 01 41

Şimdi ARA

(90) 850 706 00 00

CallingCard

Call Card

Arama Kartı Nedir?

Türk Telekom'un vermiş olduğu ankesörlü telefon hizmetini kullanmak için gerekli olan kartlardır. Ankesörlü telefon kartı, Alo kart, Şifreli kart bilinen isimleridir. Alternatif telekom operatörleri, bu hizmeti biraz daha geliştirip, karta ihtiyaç duymaksızın, sabit bir numara ve şifre ile gerçekleştirmiştir.

Çalışma Prensibi

Arama kartlarının müşteri portföyü çeşitlidir. Telefon hizmeti almayan müşteriler, cezaevlerinde yakınları olanlar, asker yakını olanlar, turistik bölgede iş yapanlar ya da oteller, kart toptancılığı yapan kişiler. Bu kartların en büyük özelliği, kart taşımaksızın; kartın üzerinde yer alan sabit numara ve kart şifre ile görüşme yaptırabilmesidir. Türk Telekom’un çıkartmış olduğu ankesörlü telefon kartlarına göre yüksek kullanım dakikası mevcuttur.

Ankesorlu Telefon

Ankesörlü Telefon

Ankesörlü telefon hizmeti, arama kartları ile görüşme sağlayan hizmetimizdir. Maxiphone arama kartları ile görüşme sağlayan bu hizmetimiz, işlek cadde üzerinde iş yapan firmalar ve oteller tarafından tercih edilmektedir. Maxiphone tarafından ücretsiz montajı yapılan ankesörlü telefon cihazı ile satılan kart başı kâr sağlanmaktadır. İş yaptığınız dükkânın potansiyeline göre; kart başı ve toptan alımlarda yapılan indirime göre kârlılık değişmektedir.

Call Card

SABİTTEN ARAMALARDA

1- 0811 248 2020 nolu ücretsiz erişim numarasını arayınız.

2- Satın aldığınız PIN numaranızı giriniz.

3- Görüşmek istediğiniz numarayı çevirip # tuşuna basınız.

CEPTEN ARAMALARDA

1- 0812 216 2020(TURKCELL) 0850 706 1515(VODAFONE-AVEA) nolu ücretsiz erişim numarasını arayınız.

2- Numara sizi geri aradığında 1 defaya mahsus PIN numaranızı giriniz.

3- Görüşmek istediğiniz numarayı çevirip # tuşuna basınız.

* Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.